Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ


Пілова К П.jpg Пілова Катерина Петрівна
Декан факультету,
Кандидат економічних наук


Контакти:
Тел. (0562) 47-08-59
E-mail:  Pilova.K.P@nmu.one
НТУ "ДП", 4 корпус, каб. 54 


Шагоян Світлана Миколаївна
Заступник декану з навчальної роботи,
Кандидат економічних наук


Контакти:
Тел. (0562) 47-08-59
E-mail:  Shahoian.S.M@nmu.one
НТУ "ДП", 4 корпус, каб. 55а 

Букреева.jpgБукреєва Дар'я Сергіївна
Заступник декану з методичної роботи,
Кандидат економічних наук, доцент


Контакти:
Тел. (0562) 47-08-59
E-mail:  Bukreieva.D.S@nmu.one
НТУ "ДП", 4 корпус, каб. 55а 


Шинкаренко Н В.jpgШинкаренко Наталія Валентинівна
Заступник декана з виховної роботи,
Кандидат економічних наук


Контакти:
Тел. (0562) 47-08-59
E-mail:  Shynkarenko.N.V@nmu.one
НТУ "ДП", 4 корпус, каб. 55а 

Реут Є О.jpgРеут Євген Олександрович
Заступник декану з фізичного виховання та спорту,

Контакти:
Тел. (0562) 47-08-59
E-mail:  Reut.Y.O@nmu.one
НТУ "ДП", 4 корпус, каб. 55а 

Шишкова Н Л.jpgШишкова Наталія Леонідівна
Заступник декану з профорієнтаційної роботи,
Кандидат економічних наук


Контакти:
Тел. (0562) 47-08-59
E-mail:  Shyshkova.n.l@nmu.one
НТУ "ДП", 4 корпус, каб. 55а 

Шмалько Катерина Борисівна
секретар факультету


Контакти:
Тел. (0562) 47-08-59
E-mail:  dekanat_FEF@i.ua
НТУ "ДП", 4 корпус, каб. 55а 



© 2006-2021 Інформація про сайт